כנס הארגון הישראלי לחקר הסרטן 2010, הכנס השני,

יתקיים בתאריך: 5 במאי 2010

במכון וויצמן
.
                                                      
                                                                       הגשת תקצירים לכנס - לחצו כאן  


פותח חלון חדש באתר מאובטח secure.target-conferences.com


 

רשימת חברי הועדה המארגנת כנס 2010

Members of the 2010 meeting organizing  committee

 

Comments E-mail

Organization

 Name
  flascher@post.tau.ac.il Tel Aviv University        Prof. Eliezer Flescher
  Gidi.Rechavi@sheba.health.gov.il Sheba Medical Center Prof. Gideon Rechavi
Representing ICA miriziv@cancer.org.il Israel Cancer
Association
Ms. Miri Ziv
Representing Israel Society of Pediatric Hematology Oncology - ISPHO m_benarush@rambam.health.gov.il      Rambam Medical Center                 Prof. Miriam Ben-Harush
  moshe.oren@weizmann.ac.il The Weizmann Institute of Science Prof. Moshe Oren
Representing Israeli Society of Clinical Oncology and Radiation Therapy - ISCORT
merimsky@zahav.net.il  
The Tel Aviv Sourasky
Medical Center
 Prof. Ofer Merimsky
Representing Israel Society of Hematology and Blood Transfusion - ISH ofers2@clalit.org.il  Rabin Medical Center  Prof. Ofer Shpilberg
  tamary@hadassah.org.il  Hadassah Medical
Organization
Prof. Tamar Peretz
  nir@mail.biu.ac.il  Bar Ilan University Prof. Uri Nir
  varda.rotter@weizmann.ac.il  The Weizmann Institute of Science  Prof. Varda Rotter
  ykeisari@post.tau.ac.il Tel Aviv University  Prof. Yona Keisari
  The Weizmann Institute of Science  Prof. Yossi Yarden


   הגשת תקצירים לכנס - לחצו כאן 

 


הארגון הישראלי לחקר הסרטן

טורנט - הקמת אתרים